Ultima ZIMNÍ Super Diesel Aditiv 200ml

Ultima

140,00 Kč

Popis produktu

Ultima ZIMNÍ Super Diesel Aditiv je mimořádně inovativní a účinná přísada do motorové nafty. Kolísání kvality dieselových paliv může nepříznivě ovlivnit výkon a spotřebu motoru. Karbonizace vstřikovacích trysek vede ke zvýšení spotřeby paliva. Navíc,pokud dieselové palivo neobsahuje dostatek přísad proti tuhnutí a mrazu, může při nízkých provozních teplotách dojít k ucpání palivových potrubí a filtrů.

Vlatnosti/benefity

Snižuje CFPP (cold filter plugging point=bod filtrovatelnosti za studena) motorové nafty, čímž zamezuje "zamrznutí" nafty při nízkých teplotách. Čistí palivový systém a motor. Snižuje spotřebu paliva a opotřebení motoru. Obsahuje mazací přísadu čímž snižuje tření. Zvyšuje octanové číslo motorové nafty. Chrání palivový systém před korozí. Zabraňuje oxidaci a stárnutí paliva. Zvyšuje výkon a zlepšuje akceleraci. Snižuje emise. Je kompatibilní s palivy obsahujícími biosložku.

Použití

Vyprázdněte obsah balení do nádrže před tankováním a natankujte. Toto baleí je vhodné pro ošetření 50-80 litrů paliva. Používejte preventivně.


Alternativy ze stejné kategorie