Obchodní podmínky

Dodání zásilky

Zboží Vám zasíláme přepravní firmou GEIS, PPL nebo vlastními firemními vozy.

Doprava zboží firemními vozy pouze smluvním partnerům.

Zboží z našeho skladu expedujeme nejpozději do 5 pracovních dnů od přijetí objednávky.

Pokud by odeslání zásilky z naší firmy z nějakého důvodu trvalo déle než 5 dní, bude o tom zákazník vyrozuměn.

Platební podmínky

Na dobírku – zboží uhradíte při dodání

Osobní odběr – zboží uhradíte v naší firmě při převzetí

Proforma faktura - po uhrazení faktury a připsání částky na náš účet vám bude zboží zasláno

Ke každé zásilce bude přiložen daňový doklad s možností odpočtu DPH – jsme plátci DPH.

Poštovné a balné

Poštovné a balné účtujeme paušálně ve výši 120,- Kč bez DPH. U zásilek nad 5000,- Kč máte poštovné zdarma a náklady za přepravu zaplatí naše firma.

Ceny zboží

RETURN-OIL s.r.o. si vyhrazuje právo na změny cen bez předchozího upozornění. Ceny zboží z dovozu jsou závislé na vývoji kurzu ČNB.

Vrácení zboží - odstoupení od smlouvy

Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží musí být v původním nepoškozeném obalu, nepoškozené a nepoužité. Zásilka musí být kompletní, včetně příslušenství a s originálem dokladu o koupi. Zboží nesmí být zasláno zpět na dobírku, takto zaslané zboží nebude z naší strany přijato. Při splnění všech určených podmínek o vrácení zboží bude platba vrácena převodem bankovní účet zákazníka. Splatnost vrácené částky je 30 dnů od doručení zboží zpět k prodávajícímu. Při nesplnění podmínek o vrácení zboží neakceptujeme odstoupení od kupní smlouvy a zboží vrátíme zpět na náklady kupujícího.

Toto právo je podmíněno nákupem jako fyzická osoba (ne podnikatel) a nákupem přes internetový obchod a zasláním dopravní službou. Netýká se osobního převzetí a prohlédnutí zboží v naší prodejně. V tomto případě je možná výměna za jiné zboží podle přání kupujícího ve stejné hodnotě.

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího z důvodu chybně uvedeného popisu zboží nebo špatného obrázku není možné (obrázky v katalogu jsou pouze informativní), závazný je vždy název zboží, které zákazník objednal.

V ostatních případech je možné vrátit zboží pouze po předchozí dohodě s naší firmou nepoužité a v původním nepoškozeném balení s poplatkem 10 % z nákupních cen.

Speciální zboží, nestandardní zboží dodané na zvláštní objednávku a neobrátkové zboží nelze vrátit!

Ochrana osobních dat

Prodávající prohlašuje, že nakládání s osobními údaji, které mu poskytne kupující je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Žádné osobní údaje poskytnuté kupujícím nebudou předány 3. osobě s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk a to vždy jen v rámci jedné konkrétní platby. Osobní údaje budou použity pouze k účelům, které souvisejí se službami obchodu. Vaše data nebudou poskytována reklamním, marketingovým ani jiným společnostem a budou tedy chráněna před zneužitím. Kupující využíváním služeb našeho internetového obchodu www.return-oil.cz dává souhlas se shromažďováním osobních údajů. Kupující má kdykoliv právo žádat o zrušení registrace a vymazání osobních údajů z databáze.