Gulf TEC Plus 10W-40, 4l ( 77 OIL SL )

Gulf

Novinka
Sleva

442,13 Kč

Popis produktu

Gulf TEC Plus 10W-40 je vysokovýkonný semisyntetický motorový olej pro použití ve výkonných mnohoventilových turbopřeplňovaných a superpřeplňovaných benzínových a dieselových motorech osobních aut,vanů,SUV a lehkých nákladních aut. Pokroková aditivová technologie umžňuje tomuto oleji překročit nejtvrdší výkonnostní požadavky vedoucích výrobců osobních automobilů. Gulf TEC Plus 10W-40 je navrhnutý tak, aby převyšoval požadavky specifikace ACEA A3/B4.

Vlastnosti/benefity

Vyjímečná tepelně-oxidační stabilita redukuje tvorbu usazenin a kalů a zabezpečuje zahušťování oleje a tím prodlužuje životnost motoru. Aktivní čistící schopnost zabezpečuje maximální čistotu motoru. Vyjímečná technologie ochrany vůči opotřebení minimalizuje opotřebení motoru a tím redukuje náklady na údržbu. Skvělé disperzanty zabezpečují výbornou kontrolu nad shlukováním sazí a zahušťováním oleje. Pokroková aditiva udržují efektivitu zařízení na snižování výfukových emisí. Dobré nízkoteplotní vlastnosti pomáhají lehkým studeným startům.

Doporučená aplikace

Gulf TEC Plus je doporučený pro moderní vysokovýkonné, mnohoventilové, turbopřeplňované a superpřeplňované motory osobních automobilů,vanů,SUV, a lehkých nákladních aut pracujících v náročných podmínkách jako například městská doprava, vysoká rychlost nebo vysoká zátěž vyžadující olej podle specifikace ACEA A3/B3, API SL/CF. Je doporučený pro všechny evropské vysokovýkonné benzínové a dieselové motory s přímým vstřikováním osobních automobilů,vanů a lehkých nákladních automobilů vyžadujícíh olej podle ACEA A3/B4.

Specifikace

ACEA A3/B4, ACEA A3/B4 ,API SL/CF VW 505 00,DaimlerChrysler MB 229,1Alternativy ze stejné kategorie

Novinka
Sleva

77 MOTOR OIL SM 5W-40 4L

77 MOTOR OIL

502,15 Kč s DPH

Ultima PowerSport 10W-40, 5l

Ultima

537,24 Kč s DPH