Gulf Syntrac 2T, 1l

Gulf

190,41 Kč

Popis produktu

Gulf Syntrac 2T je super výkonné syntetické mazivo speciálně vyvinuté pro vysokovýkonné vzduchem chlazené benzínové motory. Tento olej je jedinečnou směsí syntetických základových kapalin a zdokonalených aditiv zabezpečujících vynikající ochranu,čistotu motoru a nízkou dýmivost i při extrémních provozních podmínkách. Tento produkt převyšuje nejnovější mezinárodní technické požadavky JASO FD, ISO-L-EGD,API TC a splňue požadavky většiny předních výrobců dvojtaktních motocyklů a skůtrů.

Vlastnosti/benefity

Vyjímečná mazací schopnost zabraňuje oděru pístů a poškození vnitřních částí motoru. Zdokonalená formulace poskytuje mimořádnou ochranu proti usazování nečistot v motoru a výfukovém systému a prodlužuje životnost motoru bez ztáty výkonu. Speciálně vybrané syntetické základové oleje omezují tvorbu viditelných výfukových plynů. Technologie aditiv s nízkým obsahem popela zabraňuje samovznícení. Jednoduchá mísitelnost s benzínem zaručuje stabilní směs i při nízkých teplotách okolí.

Doporučená aplikace

Doporučený pro vysokovýkonné dvojtaktní motory motocyklů a skůtrů využívaných v různých podmínkách. Vhodný pro olejové injekční a premixové systémy mazání. Sledujte smíchávací poměr doporučený výrobcem. Vhodný pro vysokovýkonné dvojtaktní motory terénních motocyklů,sněžných skůtrů,sekaček na trávu a podobných aplikací ve kterých je požadován olej této kvality. Je také doporučený pro aplikace ve kterých je požadovaný olej kvality ISO-L-EGC/JASO FC nebo nižší.

Specifikace

API TC, ISO 6743-15 EGD, JASO FD