Gulf Superfleet Supreme 10W-40 4l

Gulf

430,28 Kč

Popis produktu

Gulf Superfleet Supreme 10W-40 je super vysoce výkonný (SHPD) motorový olej pro dieselové přeplňované motory s vysokým výkonem a vysokými rychlostmi pracujících při těžkých podmínkách. Gulf Superfleet Supreme je formulován z vysoce rafinovaných minerálních základových olejů a pečlivě vybraných aditiv, které zajišťují výjimečné čistící vlastnostia ochranu před opotřebením. Je speciálně formulován pro motory, kde je použitý systém recyklace výfukových plynů (EGR). Gulf Superfleet Supreme překračuje požadavky nejdůležitějších evropských výrobců těžce zatížených dieselových motorů pro prodloužený interval výměny a vyhovuje striktním požadavkům evropských emisních limitů.

Vlastnosti/benefity

Vynikající termo-oxidační stabilita,redukuje usazeniny a zahušťování oleje. Vyjímečné disperzní vlastnosti chrání před zvyšováním viskozity a opotřebením zapříčiněným kumulací sazí v oleji. Zdokonalená antikorozní aditiva prodlužují životnost motoru. Vynikající hodnota alkaické rezervy snižuje škodlivé účinky výfukových plynů na životnost oleje.

Doporučená aplikace

Turbopřeplňované a atmosfericky přeplňované dieselové motory včetně motorů vybavených systémem recirkulace výfukových plynů, vyžadujícíh olej podle emisní normy US 2004. Vhodný i pro motory Euro 4, které nepožadují nízké SAPS druhy oleje (motory bez čističe prachových částic) a v motorech požadující olej podle emsní normy Euro 3. Vhodný také pro  dieselové motory používané v báňském a stavebním průmyslu, polnohospodářství atd.

Specifikace

API CI-4, ACEA E7, Global DHD-1, Volvo VDS-3, Mack EO-M Plus, Cummins CES 20077,20078, Caterpillar ECF-1, API CI-4, DaimlerChrysler MB 228,3, MAN M 3275, MTU Oil Category 2, Renault Trucks RLD-2, Scania LDF-2

Alternativy ze stejné kategorie