Gulf Super BrakeFluid DOT 4, 250ml

Gulf

92,32 Kč

Popis produktu

Gulf Super BrakeFluid DOT 4 je vysokovýkonná brzdová kapalina na bázi poly-glykolu, specilně navržená pro použití v diskových, bubnových i ABS brzdových systémech osobních a užitkových vozidel a motocyklů pracujících  ve středně těžkých provozních podmínkách a vyžadujících kapalinu typu DOT 4. Díky vyššímu bodu varu snižuje vliv absorbce, vlhkosti a zabezpečuje spolehlivé brzdné vlastnosti. Obsahuje antikorozní aditiva odolávající vysokým teplotám vznikajícím v diskových brzdových systémech, čímž poskytuje zvýšenou ochranu kovových částí proti korozi. Překračuje výkonové požadavky normy FMVSS 116 DOT 4 o bezpečnosti motorových vozidel.

Vlastnosti/benefity

Vysoký bod varu zmenšuje vliv absorbce vlhkosti během provozu, čímž zabezpečuje spolehlivé brzdné vlastnosti. Zvýšená oxidační stabilita zabraňuje oxidaci při vysokých teplotách vznikajících v diskových brzdových systémech. Prvotřídní tekutost při nízkých teplotách a vysoká tepelná stabilita zaručuje bezproblémový provoz. Účinné antikorozní aditiva poskytují dlouhodobou ochranu kovových částic proti vzniku rzi a koroze. Zabezpečuje mazání a ochranu brzdného systému. Je kompatibilní se všemi materiály těsnění používaných v běžných brzdových soustavách vyžadujících kapaliny na bázi polyglykolu.

Doporučená aplikace

Hydraulické brzdové systémy osobních a užitkových automobilů a motocyklů, ve kterých je požadována brzdová kapalina typu DOT 4. Diskové a bubnové brzdy včetně systémů ABS vyžadující kapalinu DOT 4. Pro zlepšení brzdných vlastností může být také použitý v hydraulických brzdových soustavách vyžadujících kapaliny kvality DOT 3 anebo SAE J 1703. Hydraulické spojky vyžadující kapaliny kvality DOT 4.

Specifikace

FMVSS 116 DOT 4