Gulf Gear MP 80W-90, 1l

Gulf

135,52 Kč

Popis produktu

Gulf Gear MP 80W-90 je převodové mazivo prémiové výkonnosti navrhnuté pro zabezpečení efektivního mazání v široké škále automobilových převodovek, náprav a rozvodů. Je formulovaný z vysokokvalitních  základových olejů a aditiv s odzkoušenou odolností vůči extrémním tlakům pro ochranu extrémně zatížených převodů před opotřebením. Gulf Gear MP nabízí ochranu před oxidací, degradací a krozí. Splňuje požadavky specifikace API GL-5 a US MIL-L-21045D.

Vlastnosti/benefity

Výborné vysokotlaké a protioděrové vlastnosti chrání před opotřebením a snižují provozní náklady. Vysoká oxidační stabilita minimalizuje vytváření usazenin a prodlužuje životnost převodů a ložisk. Vylepšené nízko-teplotní vlastnosti redukují opotřebení  a pomáhají při hladkém řazení převodů při nízkých teplotách. Dobré protipěnivostní vlastnosti zabezpečují pevnost mazacího filmu. Výborná kompatibilita s mateiály těsnění minimalizuje úniky a kontaminaci. Efektivní antikorozní aditiva snižují opotřebení a prodlužují životnost převodů.

Doporučená aplikace

Doporučený pro nesynchronní manuální převodovky, nápravy a rozvody ve kterých je požadován olej s normou API GL-4. Převodovky osobních vozidel, lehkých a těžkých nákladních automobilů,autobusů a vanů. Převody v aplikacích používaných ve stavebnictví, těžbě a polnohospodářství. Ostatní vysokovýkonné aplikace obsahující hypoidní nebo jiné převody pracující v extrémních podmínkách (vysoká rychlost,nárazové zatížení). Není doporučený pro automatické převodovky.

Specifikace

API GL-5, US MIL-L-2105DAlternativy ze stejné kategorie

Ultima PowerGear S5 75W-90,5l

Ultima

581,01 Kč s DPH