Gulf Formula GVX 5W-30, 4l

Gulf

793,34 Kč

Popis produktu

Gulf Formula GVX 5W-30 je nejmodernější nízkoemisní plněsyntetický motorový olej zabezpečující úsporu paliva, exkluzivně vyvinutý, aby splňoval požadavky kompletní řady osobních automobilů Volkswagen. Je formulován ze starostlivě vybíraných syntetických základových olejů a pokrokové aditivové technologie, splňující SAPS požadavky (sulfátový popel,fosfo, síra), takže je plně kompatibilní  s většinou moderních filtrů pevných částic (DPF) a benzínových katalyzátorů. Pomáhá prodlužovat životnost a udržovat výkonnost benzínových i dieselových motorů nejnovější generace. Je formulovaný tak, aby byl zabezpečený vysoký výkon při výrazné úspoře paliva. Prodlužuje interval výměny oleje.

Vlastnosti/benefity

Nízký obsah popele snižuje usazování částic ve filtru DPF a prodlužuje interval regenerace. Nejnovější aditiva technologie SAPS snižují znečištění a opotřebování, prodlužují životnost zařízení na snižování emisí. Díky vyjímečné tepleně-oxidační stabilitě redukuje tvorbu usazenin a kalů, zabezpečuje prodloužený interval výměny oleje a prodlužuje životnost motoru. Výborná tekutost při nízkých teplotách zlepšuje studené starty a chrání před opotřebením při startu. Aditiva nejmodernější techmologie zabezpečují excelentní ochranu před opotřebením při jakýchkoliv venkovních podmínkách. Vynikající třecí vlastnosti zabezpečují dlouhodobou úsporu paliva.

Doporučená aplikace

Doporučené pro všchny benzínové a dieselové motory používané v osobních vozech Volkswagen, včetně nejnovějších modelů spňujících emisní třídu Euro 4 a vyžadující olej kvality podle normy VW 504 00/507 00. Zvlášť doporučený pro vysokovýkonné benzínové a dieselové motry nejnovější generace používané v osobních a lehkých nákladních automobilech vybavených filtrem pevných částic, katalyzátorem nebo EGR zařízením.

Specifikace

ACEA A3/B4, C3, Volkswagen504,00/507,00





Alternativy ze stejné kategorie

Gulf Formula GVX 5W-30, 4l

Gulf

793,34 Kč s DPH

Ultima PowerSynth 5W-40, 5l

Ultima

612,73 Kč s DPH