Gulf Formula GVX 5W-30, 1l

Gulf

212,21 Kč

Popis produktu

Gulf Formula GVX 5W-30 je nejmodernější nízkoemisní plněsyntetický motorový olej zabezpečující úsporu paliva, exkluzivně vyvinutý, aby splňoval požadavky kompletní řady osobních automobilů Volkswagen. Je formulován ze starostlivě vybíraných syntetických základových olejů a pokrokové aditivové technologie, splňující SAPS požadavky (sulfátový popel,fosfo, síra), takže je plně kompatibilní  s většinou moderních filtrů pevných částic (DPF) a benzínových katalyzátorů. Pomáhá prodlužovat životnost a udržovat výkonnost benzínových i dieselových motorů nejnovější generace. Je formulovaný tak, aby byl zabezpečený vysoký výkon při výrazné úspoře paliva. Prodlužuje interval výměny oleje.

Vlastnosti/benefity

Nízký obsah popele snižuje usazování částic ve filtru DPF a prodlužuje interval regenerace. Nejnovější aditiva technologie SAPS snižují znečištění a opotřebování, prodlužují životnost zařízení na snižování emisí. Díky vyjímečné tepleně-oxidační stabilitě redukuje tvorbu usazenin a kalů, zabezpečuje prodloužený interval výměny oleje a prodlužuje životnost motoru. Výborná tekutost při nízkých teplotách zlepšuje studené starty a chrání před opotřebením při startu. Aditiva nejmodernější techmologie zabezpečují excelentní ochranu před opotřebením při jakýchkoliv venkovních podmínkách. Vynikající třecí vlastnosti zabezpečují dlouhodobou úsporu paliva.

Doporučená aplikace

Doporučené pro všchny benzínové a dieselové motory používané v osobních vozech Volkswagen, včetně nejnovějších modelů spňujících emisní třídu Euro 4 a vyžadující olej kvality podle normy VW 504 00/507 00. Zvlášť doporučený pro vysokovýkonné benzínové a dieselové motry nejnovější generace používané v osobních a lehkých nákladních automobilech vybavených filtrem pevných částic, katalyzátorem nebo EGR zařízením.

Specifikace

ACEA A3/B4, C3 Volkswagen504,00/507,00

Alternativy ze stejné kategorie

77 MOTOR OIL VX 5W-30 1L

77 MOTOR OIL

222,64 Kč s DPH

Gulf Formula ULE 5W-30 1L

Gulf

171,98 Kč s DPH

Ultima PowerSynth 5W-40, 1l

Ultima

143,57 Kč s DPH