Gulf Formula G 5W-30,4l

Gulf

508,20 Kč

Popis produktu

Gulf Formula G 5W-30 je plněsyntetický motorový olej nejvyšší výkonnosti pro osobní automobily. Je vyrobený z nejkvaltnějšího syntetického základového oleje a aditiv nejnovější generace. Gulf Formula G byl speciálně vyvinutý  pro všechny moderní vysoko výkonné benzínové a dieselové motory osobních aut,SUV,vanů, a tahačů přeplňovaných turbokompresorem. Gulf Formula G byl navržen tak, aby splnil požadavky na dlouhý interval  výměny a minimalizoval usazeniny v motoru a turbokompresoru a tím zabezpečil vysoký výkon motoru. Gulf Formula G překračuje nejnovější požadavky nejdůležitějších výrobců automobilů.

Vlastnosti/benefity

Vyjímečná tepelně-oxidační stabilita redukuje tvorbu usazenin a kalů a zabezpečuje prodloužený interval výměny a životnosti motoru. Prostřednictvím dlouhého intervalu výměny a nižší spotřeby paliva snižuje náklady na provoz. Výborné nízkoteplotní vlastnosti pomáhají zlepšit studené starty a chrání před opotřebením při startu. Stálost viskozity zabezpečuje spolehlivé mazání i při vysokých zatíženích a operačních teplotách. Prvotřídní technologie aditiv proti opotřebení zabezpečuje excelentní ochranu před opotřebením při  jakýchkoliv vnějších podmínkách.Aktivní čistící schopnost zabezpečuje maximální čistotu motoru.

Doporučená aplikace

Doporučený pro všechny moderní motory osobních automobilů včetně vysokovýkonných,turbopřeplňovaných,víceventilových motorů a motorů s přímým vstřikováním benzínu nebo nafty.

Specifikace

ACEA A3/B3, A3/B4, API SI/CF, DaimlerChrysler MB 229,3, VW 502 00, 505 00, BMW Longlife-98Alternativy ze stejné kategorie

77 MOTOR OIL SM 5W-40 4L

77 MOTOR OIL

502,15 Kč s DPH

Ultima PowerSport 10W-40, 5l

Ultima

537,24 Kč s DPH

Novinka
Sleva