Gulf ATF DX II, 1l

Gulf

124,16 Kč

Popis produktu

Gulf ATF DX II je olej pro automatické převodovky ve starších dopravních prostředcích, kde je požadován olej kvality DEXRON II. Základové oleje vysoké kvality a speciální systém aditiv používaných v tomto oleji poskytuje ochranu vůči oxidaci, zlepšuje třecí vlastnosti, tekutost při nízkých teplotách, zlepšuje kompatibilitu těsnění a zvyšuje ochranu vůči opotřebení. Překračuje výkonové požadavky specifikace General Motors Dexron IID a poskytuje vynikající požitek z jízdy.

Vlastnosti/benefity

Zvýšená termo-oxidační stabilita minimalizuje vytváření glazury a usazování nečistot a udržuje převodovku čistou. Zlepšení třecí charakteristiky umožňuje hladké řazení za každých provozních podmínek. Zlepšená protioděrová technologie chrání krtické části převodovky před opotřebením. Extrémně vysoký index viskozity zabezpečuje dostatečné mazání při vysokých výkonech a studených startech. Zlepšené protipěnivostní vlastnosti umožňují hladké řazení a redukují úbytek oleje. Dobrá tekutost při nízkých teplotách zlepšuje studené starty. Poskytuje zvýšenou ochranu proti rzi a korozi. Je kompatibilní se všemi běžně používanými materiály těsnění.

Doporučená aplikace

Doporučený pro automatické převodovky vozidel General Motors vyžadujících olej kvality DEXRON II. Také se doporučuje pro výkonové řídící jednotky, manuální převodovky a hydraulické systémy ve kterých je předepsaný olej této specifikace.

Specifikace

GM DEXRON IID, Ford MERCON, MB 236,1 Alison C4, Voith ZF TE-ML 09/11/14, Caterpillar TO-2


 

Alternativy ze stejné kategorie

Gulf Gear MP 80W-90, 1l

Gulf

135,52 Kč s DPH

Ultima PowerGear S5 75W-90,5l

Ultima

581,01 Kč s DPH